vaše otázky

Otázka 1: Dobrý deň, volám sa Jana a som z Martina. Chcela by som sa spýtať, či je o pôžičku ihneď možné zažiadať ak mám 61 rokov a zostáva mi 1 rok do dôchodku. Ďakujem.

Odpoveď: Pani Jana, zažiadať si určite môžete. Počas jedného roku budete vedená ako zamestnanec, potom sa Vám status v databáze zmení na dôchodkyňu. To však nemá žiadny vplyv na splácanie alebo schvaľovací algoritmus, podľa ktorého sú klienti posudzovaní vo svojich žiadostiach.


Otázka 2: Zdravím, ako je to s možnosťou splatenia pôžičky predčasne? Som podnikateľ a ak by sa v podnikaní darilo, chcel by som pôžičku splatiť skôr, aby som nebol nikde viazaný žiadnou pôžičkou. Ďakujem za odpoveď Peter.

Odpoveď: Pán Peter, to samozrejme môžete. Podľa zákona o spotrebiteľských úveroch je každý investor povinný Vám umožniť predčasné splatenie Vašej pôžičky, a to bez akéhokoľvek uplatňovania prípadných pokút alebo sankcií za toto predčasné splatenie.

Je taktiež povinný Vám neúčtovať úroky zostávajúce k zaplateniu a na Vašu žiadosť Vám vystaviť čiastku bez týchto úrokov, po tomto zaplatení sa tento dlh považuje za splatený. Týmto zákonom sa samozrejme riadia aj naši investori. Aj keď sa často jedná o zahraničné subjekty, sú viazaní zákonmi platnými v SR, a nie svojimi domovskými ako si ľudia často myslia.


Otázka 3: Dobrý deň, Vaša ponuka ma naozaj zaujala, iba sa chcem spýtať, či platí aj pre mňa, keď nemám čím ručiť, ani nemám spolu žiadateľa, ktorého by som použila ako ručiteľa. Mária

Odpoveď: Dobrý deň Mária. Nevadí to, o pôžičku bez registra ihneď neni do určitej výšky potreba žiadať s ručiteľom, ani vkladať nič do zástavy. To sa týka ako veci hnuteľných, tak aj nehnuteľných, takže ak nie ste majiteľkou bytu či domu, nezaháľajte a bežte si vypniť formulár.


Otázka 4: Zdravím, jsem Čech s trvalým pobytem na území ČR. Můžu žádat i já? Děkuji pěkně, Jiří

Odpoveď:
 Táto pôžička je určená aj pre cudzincov žijúcich na území ČR s trvalým pobytom. Takže odpoveď je jasná. Môžete.


Otázka 5: Dobrý deň, ako to je s dobou splatnosti pôžičky a výške jednotlivých splátok? Koľko sa spláca na 2 roky, keď chcem žiadať o 2 000 eur? Ďakujem, Peter

Odpoveď: Peter, výšku jednotlivých splátok nájdete v sekcii výška splátok. Vyberte si, ktorá sa Vám bude zdať optimálna, a potom môžete vyplniť online žiadosť pôžičky bez registra ihneď.


Otázka 6: Dobrý deň, ako dlho trvá vybavenie žiadosti?

Odpoveď: Dĺžka vybavenia jednotlivých žiadostí je ovplyvnená investormi, ktorí tieto žiadosti vybavujú. Môže sa stať, že to niekedy trvá dlhšie pretože majú veľa klientov. Taktiež sa môže stať, že systém pre Vás nenájde vhodného investora, pretože nebudete vyhovovať kritériám, ktoré si zadali investori. V tom prípade Vám ponúkneme na Váš email, ktorý zadáte do online formuláru novú ponuku, ktorú budete môcť okamžite využiť.

Komentáře nejsou povoleny.